Modna Lizet

Zielono-czerwona stylizacja

Pokochaj soczyste kolory
         Modne kolory na święta

    Zielono-czerwona stylizacja to temat dzisiejszego wpisu. Cóż nadchodzą święta. Kiedyś były to przede wszystkim święta rodzinne. Czas spotkań z bliższymi i dalszymi krewnymi. Dzisiaj jest już trochę inaczej. Nie mniej jednak dla większości z nas to okres wolny od pracy i radosny. Można więc odpocząć i zająć się np modą. Co założyć, co ubrać na wigilijną kolację i świąteczny okres. Każda kobieta ma taką stylizację i ja mądrzyć się nie będę. Proponuję jednak coś pogodnego i z pozytywnym przesłaniem. A ja tak od siebie polecam dwa świąteczne kolory. Zielony i czerwony czyli kolory choinki, ozdób i św. Mikołaja.  Gwarantuję że, na tle połyskującej i błyszczącej choinki wasza stylizacja będzie zjawiskowa.

 
Dwukolorowa stylizacja
               Czerwony garnitur na święta ?

   Oczywiście nie tylko na święta warto taką garderobę założyć. Jednokolorowy damski garnitur zawsze robi wrażenie. Podobno niektórych mężczyzn może onieśmielać ale tacy świata nie zawojują. Więc nie warto się tym przejmować. Są jeszcze obawy że, garnitury ujmują trochę kobiecego wyglądu. Nic mylnego. Jako dowód polecam swój wpis z przed  ponad dwóch lat – „Damski garnitur”. Do pracy warto rozważyć koszulę białą oraz sportowe dodatki. Na różne wyjścia na miasto kolor koszuli nie ma większego znaczenia, a dodatki mogą być bardziej ekskluzywne. Większości z nas nie jest dany czerwony dywan, więc zaszalejmy w czerwonym garniturze. Pozdrawiam Modna Lizet.

Modne czerwone spodnie

Koszula – Zara           Marynarka – Ann Fashion            Spodnie – Stravidarius            Torebka – H&M             Okulary – New Look            Pantofle – Lasocki            Pasek – Reserved

Zielona koszula z falbankami
Czerwone spodnie i zielona kosz
Czerwono-zielona stylizacja
Czerwono-zielona stylizacja
Czerwień i zieleń

Zielono-czerwona stylizacja poniżej proponuję kilka ciekawych linków w tym temacie.

Czerwony garnitur w stylu Pauliny Sykut                     Modny garnitur  w stylu Edyty Herbuś

Czerwono-zielona stylizacja

2 komentarze

  1. Śliczna jesteś Ewuniu coraz bardziej zaskakujesz swoją stylizacją jesteś wspaniała tak trzymaj pozdrawiam cieplutko

Leave a Reply