Modna Lizet

Wzorki z kratką i futerko

Czarno-biała stylizacja
       Jak zgrabnie połączyć różne motywy ?

  Wzorki z kratką i futerko to temat dzisiejszego wpisu. Mieszając printy i faktury w stylizacjach trzeba zachować dużą czujność. Wiadomo każda z nas chce czasami stworzyć jakąś oryginalną kreację modową. Dlatego jak ostro zagramy to efekt może być oszałamiający lecz również zakończyć się porażką. Czynnikiem stabilizującym odważną propozycję na pewno jest dobór kolorów. Jeżeli kolory poszczególnej garderoby do siebie pasują wówczas szalone mieszanie wzorów i faktur się sprawdzi. Na przykład postawmy na zimne lub ciepłe barwy obojętne. Ale już ich nie mieszajmy. co za dużo to niezdrowo.

Spódniczka i futrzana kamizelka
    Nieśmiertelna biel i czerń.

  Jakoś parę tygodni temu również zaproponowałam te kolory – koronkowa biel i czerń. Myślę, że jest to fajne zestawienie kolorystyczne. W kobiecej szafie mamy dużo ciuchów w tych barwach. W związku z tym nie będzie problemu z doborem odpowiedniej garderoby. Moja dzisiejsza stylizacja to takie mieszanie stylów, o czyn napisałam powyżej. Bluzka w zwierzęcy print białego lamparta. Ponadto czarne , lekko imprezowe futerko. A na koniec klasyczna spódniczka w kratkę. Różne wzory i różne faktury pasują do siebie, ponieważ wszystko jest w kolorystycznej konwencji black & white. Innymi słowy, spoiwem jest kolor. Lub jak dzisiaj dwa kolory idealnie do siebie pasujące. Na koniec jeszcze jeden link do stylizacji czarno – białej.

Pozdrawiam Modna Lizet.

Stylizacja black & white

Bluzka – H&M     Futerko kamizelka – Zara       Spódnica – H&M       Kopertówka – New Look       Klipsy – Parfois        Okulary – Pepco

Motyw lamparci
Wzorki z kratką i futerko
Bluzka z motywem zwierzęcym
Wzorki z kratką i futerko
Wzorki z kratką i futerko
Czarna futrzana kamizelka

Wzorki z kratką i futerko – poniżej kilka ciekawych linków w podobnej tematyce.  

Scarlett w stylu retro                             Jak łączyć printy

Czarna spódniczka w kratkę

4 komentarze

    1. Dziękuje pięknie Stanisław za komentarz i komplementy.
      Pozdrawiam serdecznie
      Modna Lizet

Leave a Reply