Modna Lizet

Wyrafinowany amarantowy

Stylizacja amarantowa
 Wyrafinowany amarantowy kolor

                               Witam w kolejny ciepły dzień tego lata. Dzisiaj proponuję stylizację w której motywem przewodnim jest amarant. Dawniej nazywany szarłatem i dość często mylony z fuksją. Szybko podam kilka szczegółów. Amarant to kolor ciepły – czerwień wpadająca w róż. Fuksja jest zimnym kolorem – czerwień wpadająca w fiolet. I stąd ten przymiotnik – wyrafinowany w tytule. Wąska tonacja sprawia, że na ogół jest mylony z różem, czerwienią bądź fioletem. A w modzie, bo w końcu o tym jest ten blog ?  Amarant doskonale łączy się z większością kolorów. Ponadto są jeszcze teorie, że pasuje kobietom o urodzie w typie letnim, czy może zimnym już sama nie wiem. Jednak proponuję nie dzielić włosa na czworo. Każda kobieta doskonale wyczuje czy ten kolor jest dla niej czy też nie.

Amarantowa stylizacja Zary
Dzisiejsza stylizacja

                     Wąska dopasowana koszula jest jak najbardziej w kolorze amarantowym. Falbanki przy rękawkach musza być. Nie bójmy się falbanek – podkreślają kobiecość i są zawsze bardzo eleganckie. Zresztą kolorowa spódnica Zary również ma falbanki i pasuje do koszuli idealnie. Kolorowe klipsy i korale plus seksowne szpilki uzupełniają całą stylizację. A wszystko spina amarantowa a jakże torebka. Chyba nie ma potrzeby pisać coś jeszcze skoro zdjęcia oddają cały efekt. Tradycyjnie na koniec zapraszam do obejrzenia kilka moich wcześniejszych wpisów, gdzie kolor odgrywa podstawową rolę. Pozdrawiam Modna Lizet.

Wielobarwna kolorowa spódnica     Wszystkie kolory lata                           

Wyrafinowany amarantowy

Koszula – Zara   Spódnica – Zara    Pasek – House   Torebka – Orsay   Klipsy – Reserved    Szpilki – Deichmann    Dodatki – Parfois

Wyrafinowany amarantowy kolor
Amarantowy kolor w modzie
Zara stylizacja amarantowa
Amarantowa bluzka
Wyrafinowany amarantowy

Wyrafinowany amarantowy kolor w modzie – poniżej kilka linków, zapraszam.       Róż to gorący kolor

Fuksja powraca do łask

Amarantowa torebka i bluzka

2 komentarze

  1. Ewuniu Ślicznie wyglądasz nie Warszawianka ale Krakowianka Super Stylizacja życzę ci takich wspaniałych Stylizacji

Leave a Reply