Koszula w kwiaty

Wiosenna koszula w kwiaty

Niebieskie spodnie i koszula w kwiaty

Wiosenna koszula w kwiaty plus fajne niebieskie spodnie to temat dzisiejszego wpisu. Powie ktoś, no tak, taka prosta stylizacja. I będzie miał rację. A dlaczego taka moda mnie się podoba ? Ponieważ jest kolorowa.

Drogie Panie, Panowie, chłopcy i dziewczęta, babcie i dziadkowie – mała prośba. Ubierajmy się na wiosnę trochę bardziej kolorowo. Ja rozumiem, że jest jesień, pada, mży, ciemno i ponuro. Potem zima i znowu to samo. Ciągle widzę tych samych ludzi w ciemnych spodniach, szarej jesionce i czarnej czapce oczywiście z czarnym pomponem. Ok. I nagle wszystko rozkwita. Wreszcie wiosna się budzi. Ciepło, jasno i radośnie. Ptaki ćwierkają, koty się ganiają a na bazarkach bazie sprzedają. A ci sami ludzie dalej w ciemnych spodniach, szarej kurtce i czarnych pantoflach. Szaro-bure ubrania zimowe zamienili na szaro-bure wiosenne. Ech, brak słów.

Wiosenna koszula w kwiaty

A tymczasem na przykład koszulę w kolorowe kwiaty można kupić praktycznie w każdym sklepie. Jest to kolejna ikona mody. Pasuje każdemu bez względu na wiek, sylwetkę czy temperament. To tak zwana moda ponadczasowa i w dodatku na każdą okazję. Do pracy, po pracy, zakupy, na imprezę. I jeszcze jeden bardzo ważny aspekt. W takiej koszuli będziemy pozytywnie odbierani przez inne osoby z naszego otoczenia. Nie jeszcze jeden  smutas w szarej bluzeczce, lecz osoba myśląca radośnie i przede wszystkim patrząca pozytywnie na świat. Innymi słowy wysyłajmy dobre fluidy nasza modą !

             
Reklama

Elegancka koszula w kwiaty

Do tej pięknej koszuli dopasowałam niebieskie spodnie z wysokim stanem. Fantazyjny i nietuzinkowy pasek oraz czarne lakierowane buty z torebką dodają stylu oraz elegancji. I to w zasadzie wszystko na dzisiaj. Polecam poniżej kilka moich wpisów o podobnej tematyce – Bluzka i spodnie nie muszą być nudne  i jeszcze jeden  Wielobarwna sukienka.

Pozdrawiam i życzę wszystkim kolorowych kreacji na wiosnę. Modna Lizet 🙂

Koszula wiosenna w kwiaty

Koszula – Zara       Spodnie – Reserved     Torebka – CCC      Pantofle – CCC       Naszyjnik – New Look       

Wiosenna koszula w kwiaty
Koszula i spodnie niebieskie
Elegancka stylizacja koszula i spodnie
Wiosenna stylizacja
Wiosenna koszula w kwiaty – poniżej proponuję kilka ciekawych linków.

Najciekawsze koszule w kwiaty                   Hit z wiosennych wybiegów

Koszule i bluzki w kwiaty

Wiosenna stylizacja

4 komentarze

  1. Ślicznie Ewuniu wyglądasz co raz to lepsza stylizacja dobrana przez ciebie widać masz dobre oko Super

    1. Stanisław bardzo dziękuje za miłe i sympatyczne słowa. Twoje komentarze sprawiają mi wielką radość i chce mi się dalej pracować.
      Pozdrawiam serdecznie.
      Modna Lizet

Leave a Reply