Modna Lizet

Wielbłądzi brąz

Brązowe spodnie na szelki

             Wielbłądzi brąz to tytuł dzisiejszego wpisu. A cóż to za dziwaczna nazwa ktoś może powiedzieć. Ten termin jednak jak najbardziej funkcjonuje w modzie. Pochodzi oczywiście od miłego garbatego zwierzaka i odzwierciedla kolor jego skóry i sierści. A  prościej to po prostu kamel. Zresztą myślę, ze w tym terminie można zmieścić inne  kolory zbliżone odcieniem. Ciepłe brązy, ciemne beże i żółcie. Ta barwa dominuje przede wszystkim w stylizacjach jesienno-zimowych. Niektórzy mówią, że sweter w ciepłym odcieniu brązu grzeje podwójnie. Ale oczywiście w ciepłe dni cienkie materiały w tym kolorze jak najbardziej możemy nosić.                                                               

Modna Lizet spodnie i bluzka

Kamel harmonijnie współpracuje z miękkimi dzianinami i dobrej jakości bawełną. Zapewnia uniwersalną elegancję, którą możemy podnieść na wyższy poziom dodając złote dodatki. A w ciepły słoneczny dzień cała stylizacja nabiera jeszcze większej mocy. Po prostu te kolory kochają słońce.

I oczywiście w tej tonacji jest cała moja dzisiejsza stylizacja. Spokojna, stonowana, jak to się mówi z wyszukaną elegancją i bez ekstrawagancji. Świadomie zrezygnowałam z torebki, aby żółtym plecakiem dodać trochę młodzieńczego luzu. Duże wyraziste  korale mają przyciągać wzrok, a ponadto delikatnie łamią spokojną kolorystykę całej stylizacji.

A na dzisiaj to już wszystko. Poniżej polecam kilka moich wcześniejszych wpisów które mniej lub więcej nawiązują do dzisiejszego tematu.

Ubrania w zwierzęce wzory            Kolorowe party

Pozdrawiam wszystkich, całuski ode mnie i głównego bohatera dzisiejszego wpisu.

Szerokie spodnie w wielbłądzi brąz

Bluzka – Zara     Spodnie – Zara       Buty – CCC     Klipsy – Parfoic    Plecak – Stradivarius       Pasek – Reserved

Wielbłądzi brąz-Szerokie spodnie w kratkę
Szerokie spodnie i żółta bluzka
Żółta bluzka i spodnie na szelki
Spodnie na szelki - wielbłądzi brąz
Modna bluzka i spodnie
Brązowe spodnie w kratkę
Wielbłądzi brąz-szerokie spodnie na szelki
Wielbłądzi brąz – poniżej tradycyjnie kilka ciekawych linków w tym temacie.

Postaw na brąz              Julia Wieniawa w brązowej stylizacji                          Księżna Kate w odcieniach brązu

Modny kolor wielbłądzi brąz

Leave a Reply