Modna Lizet

Tylko blask cekinów

Modne cekiny
                          Eleganckie stylizacji nie wychodzą z mody

    Tylko blask cekinów to tytuł mojego kolejnego wpisu. W grudniu 2020 opublikowałam wpis „Świąteczne stylizacje z cekinami”. A dzisiaj kolejny raz powracam do błyszczącej i połyskliwej mody. Cekiny i mieniące się materiały to oczywiście domena karnawału. Niestety w tym roku, ze względu na stan epidemii, tego hucznego i szalonego czasu zabaw nie było. Ostatki tradycyjnie rozpoczął tłusty czwartek a skończą się  we wtorek. W normalnej, bez covidowej, sytuacji ludzie na całym świecie bawią się uczestnicząc w ostatkowych balach. A w Polsce kończymy ten okres słynnym wtorkowym śledzikiem. Nie zobaczymy w tym roku w TV kadrów z najsłynniejszego karnawału w Rio de Janeiro, który zwyczajnie został odwołany. Ale mam nadzieję, że moja dzisiejsza propozycja modowa nie straci swojego blasku. I dalej będzie atrakcyjna gdy wszyscy wspólnie pokonamy tę zarazę. Dlatego pozostaje nam cieszyć się codzienną modą, jednocześnie projektując kreację na lepszą przyszłość.

 

Tylko blask cekinów
                                       Karnawałowy blask cekinów

      Eleganckie szaleństwo cekinowe to tytuł mojego wpisu z przed ponad roku. Pięknego i zdrowego karnawału 2020. Ówczesna propozycja była stonowana i przedstawiała tzw. modę klasyczną. Dzisiejsza propozycja z cekinami jest na pewno bardziej na luzie. Jakby troszkę młodzieżowa. Taki charakter , przede wszystkim, nadaje jej czarna ramoneska i zalotna czapka z daszkiem. Oczywiście podstawą stylizacji jest kremowa bluzka z H&M. Oraz pięknie świecąca się granatowa spódniczka z połyskliwymi cekinami. Propozycja może nie na wielki bal. Ale na zwykłą domowa imprezę będzie w sam raz. Mam nadzieję, że moim kolejnym „cekinowym wpisem” zachęciłam kobiety do tego rodzaju garderoby. Wybór w marketach jest ogromny i naprawdę warto w swojej garderobie mieć cekinową sukienkę, bluzkę czy spódniczkę.                                                                                                                                               Pozdrawiam Modna Lizet.

 

Czarna ramoneska

  Bluzka – H&M          Spódnica – Reserved       Torebka – Pepco      Pasek – H&M     Ramoneska – ClockHouse       Czapka – H&M       Pantofle – CCC

Tylko blask cekinów
Spódniczka w cekiny
Tylko blask cekinów

Tylko blask cekinów – poniżej kilka linków w tym klimacie.

Moda na cekiny i cyrkonie                 Błyszczące kreacje gwiazd

Spódniczka i bluzka w cekiny

Leave a Reply