Modna Lizet

Szerokie spodnie i czekoladowy sweter

Spodnie szerokie i brązowy sweter

Szerokie spodnie i czekoladowy sweter to przede wszystkim propozycja na chłodniejsze dni. Mimo, że idzie wiosna, ocieplenie klimatu, topnieją lodowce a z nad Afryki nadciąga burza piaskowa to jednak ciepła stylizacja na pewno się przyda. Kreacja uniwersalna, elegancka i ponadto dla wszystkich kobiet z normalną figurą. Uwaga, uwaga nie polecam tak ubierać się paniom które maja nie normalną figurę. Czyli nogi jak brazylijska modelka Gisele Bundchen, pośladki jak Kim Kardashian, talię jak Marylin Monroe a biust niczym Kate Winslet. Taka kobieta to w zasadzie w ogóle nie musi się ubierać.  Ja na szczęście mam normalna figurę z której jestem bardzo zadowolona i proponuje dzisiaj piękną i ciepłą modę.

Szerokie spodnie i czekoladowy sweter

Zestaw ubrań zaproponowany w tym wpisie bardzo mi się podoba. Każdy materiał ma kolor, wzór i fakturę, którymi możemy dowolnie mieszać. Zdjęcie poniżej, gdzie mój fotograf obciął mi nogi i głowę, chyba idealnie to pokazuje. Wzór ikona mody – kratka, kolor – piękny  brąz oraz kremowa kamizelka o ciekawej fakturze. Torebka zresztą też niczego sobie. Oczywiście nie byłabym sobą nie dorzuciwszy kilku ciekawych kolorystycznie dodatków jak klipsy, naszyjnik czy kolorowe koraliki na rękę. Jeszcze kilka słów na temat pantofli. Szerokie spodnie kochają wysoki obcas. Niski obcas jeszcze dodatkowo skróci optycznie sylwetkę. Klasyczne szpilki raczej nie. Buty o wysokim szerokim obcasie, który stabilizuje naszą sylwetkę, jak najbardziej polecam.

Na koniec pozwolę sobie zaproponować jeszcze kilka moich wpisów o podobnej tematyce – Futrzana kamizelkaBiały, czerwony, czarny czy Czerwony total look. Szczególnie ten ostatni ze względu na fakt, że wraca moda na kapelusze, a przy ocieplenie klimatu i burzach piaskowych nad Polską kapelusz się przyda. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Modna Lizet 🙂          

Szerokie spodnie modna lizet
Piękny brązowy sweter modna lizet

Sweter – bpc      Spodnie – H&M     Kamizelka – Free Red    Pantofle – CCC           Torebka – Made in ITALIA        Klipsy – Parfoic

Modne spodnie w kratkę i czekoladowy sweter
Modne spodnie w kratkę i brązowy sweter
Szerokie spodnie, brązowy sweter i kamizelka kożuszek
Spodnie w kratkę i czekoladowy sweter
Modna Lizet spodnie i czekoladowy sweter
Modne spodnie i brązowy sweter
Spodnie w kratkę i sweter brązowy
Szerokie spodnie i czekoladowy sweter – tradycyjnie poniżej proponuję kilka ciekawych linków o podobnej tematyce.

Gwiazdy noszą szerokie spodnie                           Gwiazdy noszą przykrótkie spodnie

Brązowy sweter połączony ze spodniami w kratkę

3 komentarze

  1. Pingback: database.ipt.Pw

Leave a Reply