Modna Lizet

Sukienka w kratkę i futro

Modna sukienka w kratkę
     Piękne futerko zawsze na czasie

       Sukienka w kratkę i futro to zestaw na ostatnie chłodne dni przed nadejściem wiosny. Zimy w tym roku praktycznie nie było. Tak więc futra i kożuchy u większości kobiet wisiały w szafach zakonserwowane środkami przeciw molom. Ja jednak pod koniec marca ( oczywiście zanim wprowadzono ograniczenia epidemiczne) „pstryknęłam sobie ” kilka fotek na zakończenie zimy. No cóż, futerko zawsze dodaje splendoru. Pewnie czas na długie futra w związku ze zmianami klimatycznymi już minął. Ale krótkie zawsze w domowej szafie się przyda. Proponuje kolor biały lub czarny jako najbardziej uniwersalne i pasujące bez problemu do reszty garderoby. Sztuczne krótkie futerko, miłe w dotyku, można kupić w śmiesznej cenie. Zwłaszcza po sezonie. A posłuży nam przez wiele lat nie tylko w okresie karnawału. Mają jeszcze jeden atut – żaden mol ich nie ruszy.

Sukienka w kratkę i futro
             Nieśmiertelna sukienka w kratkę

  Na swoim blogu często piszę o garderobach na które moda nigdy nie przemija i są zawsze na topie. Do nich z całą pewnością zalicza się sukienka w kratkę. Ta dzisiaj prezentowana, trochę dłuższa, z zalotnymi rozcięciami  pośrodku i na bokach. Zresztą zapięcie sukienki na duże wyraźne guziki to taki mini trend 2020. Wszystkie dodatki jak szal, pasek, i biżuteria dobrałam w kolorach pasujących do sukienki i futerka. Które oczywiście można zastąpić płaszczem zanim przyjdą naprawdę ciepłe dni.                                              Pozdrawiam Modna Lizet.

Jeszcze kilka linków do moich wcześniejszych stylizacji.

Elegancja i klasyka                                 Sukienka w kratkę

Białe futerko

Sukienka – Reserved        Futro – H&M        Kopertówka – New Look   Kozaki – Lasocki       Pasek – Reserved      Szal – H&M

Elegancka sukienka w kratkę
Sukienka i futro
Modne białe futro
Sukienka w kratkę i futro
Futra na topie
Sztuczne futro
Sukienka w kratkę i futro

Sukienka w kratkę i futro – poniżej kilka ciekawych linków.

Weronika Książkiewicz pokochała kolorowe futra                   Wszystkie gwiazdy noszą futra

Sukienka w kratkę i futro

Leave a Reply