Modna Lizet

Sukienka motyw Dolce Gabbana

Elegancka sukienka Dolce Gabbana

Sukienka motyw Dolce Gabbana – stylowa i elegancka propozycja.. Podobnie, jak na pokazach u projektantów mody Domenico Dolce i Stefano Gabann, Przede wszystkim -złoto,hafty, kwiaty. Ponadto takie motywy  możemy zobaczyć też na prezentowanych pokazach u Versaci w takich samych barwach. Gdzie dodatkowo króluje kratka i zwierzęce printy. 

Prezentowana sukienka Zary jest prosta, krótka za kolana a zarazem bardzo elegancka. Ze względu na paletę kolorów, oraz wiszący sznur delikatnych koralików, być może troszkę ekstrawagancka.                      Czerń na motywach kwiatowych zawsze kojarzy się z wyrafinowanym stylem. Coco Chanel zwykła mawiać, że „czerń jest ponad wszystko”. I od tamtej pory nie wiele się zmieniło.
Innymi słowy czarny kolor w połączeniu z białym i złotym wygląda elegancko i wytwornie , niczym  przyjęcia barokowe na dworze królewskim. We wnętrzach pięknego hotelu udało mi się stworzyć oryginalną i bardzo elegancką kreację.( polecam również inny wpis w wspaniałym hotelu – złota oliwka)
Takie piękne miejsca i eleganckie stylizacje zawsze budzą żywe zainteresowanie u kobiet. Myślę, że przede wszystkim propozycje modowe i różne ciekawe miejsca na blogu świat czynią trochę piękniejszym. Dlatego moje nowatorskie spojrzenie na modę jest przeznaczone dla Kobiet w każdym wieku.
Pozdrawiam Modna Lizet.

Sukienka motyw Dolce Gabbana

Sukienka – Zara         Pantofle – CCC         Klipsy – Parfois    

Dolce Gabbana Modna Lizet
Sukienka Dolce Gabbana
Modna Lizet Dolce Gabbana
Modna Dolce Gabbana
Sukienka motyw Dolce Gabbna
Sukienka Dolce Gabbana
Złota sukienka Dolce Gabbana
Moda Versace Modna Lizet

Sukienka motyw Dolce Gabbana – poniżej propozycja kilku ciekawych linków.

Wiosenne trendy                       Versace wiosna -lato

Modna Lizet w sukience Zary

2 komentarze

    1. PIĘKNIE DZIĘKUJE PRZYJACIELU ZA SUPER KOMENTARZ I MIŁE SŁOWA DLA MNIE.
      POZDRAWIAM
      MODNA LIZET

Leave a Reply