Modna Lizet

Soczysta zieleń

Wiosenna stylizacja

Soczysta zieleń w modzie.                           

Witam drogie Panie. Panów zresztą też witam, ponieważ kilku chętnie odwiedza mój blog. Tak jak pisałam we wcześniejszych wpisach kolor zielony jest dla odważnych dziewczyn. Szczególnie zieleń soczysta, która kojarzy mi się z mocno dojrzałą limonką lub surowym mango. Zapachniało kuchnią ale wracam już do mody. Oczywiście kolor wybrałam nie przypadkowo. Mamy wiosnę. Wiadomo  bazie, bociany, głodne niedźwiedzie i takie tam. A w modzie – zieleń. Ubrania w mocnych intensywnych kolorach już pojawiły się w galeriach. Projektanci mody też nie próżnują. Gucci czy Giambattista Valli kochają zieleń. Podobnie ja.               

Dzisiejsza propozycja to tunika z rozszerzonym plisowanym dołem  ale przede wszystkim elegancka plisowana spódnica.  Plisowane dodatki absolutnie dodają elegancji i niepowtarzalności całej kreacji. Szczególnie rękawki tuniki są takie no bardzo cool. Natomiast z tymi plisami to w ogóle ciekawa historia. Jeszcze kilkanaście lat temu ten element dekoracyjny był zarezerwowany przede wszystkim dla stylizacji odświętnych. Dzisiaj sukienki plisowane na przykład z sneakersami nikogo już nie dziwią.               

 Zielony kolor uzupełniłam czarnym pasem i klasycznymi czarnymi pantoflami. Modna haftowana kopertówka w metalicznym kolorze też na pewno przykuje uwagę. Innymi słowy ma być elegancko a dobra moda wyróżni nas z otoczenia i zwróci uwagę nie tylko mężczyzn.

Pozdrawiam i życzę wielu udanych zielonych stylizacji modowych. 

Zapraszam do obejrzenia kilku innych moich „zielonych” wpisów na tym blogu Pokochaj zieleń czy Pokochaj stylizacje w kolorze zieleni.

A i jeszcze jedno dla trzynastolatek dla takich stylizacji polecam jednak sneakersy. Pa.

Soczysta zieleń
Zielona tunika

Tunika – Zara        Spódnica – Reserved    Kopertówka – New Look      Pantofle – CCC

Spodnie i tunika w soczystej zieleni
Pokochaj soczystą zieleń
Modna zielona spódnica
Zielona stylizacja modowa
Piękna zielona spódnica
Pokochaj zieleń
Modna zielona tunika
Modna Lizet w zielonej kreacji

Soczysta zieleń przede wszystkim ożywi każdą kobieca stylizację. Być może zainteresuje was kilka poniższych linków.

Gwiazdy w zieleni                   Najciekawsze sukienki w kolorze zieleni

Tunika i spódnica

4 komentarze

Leave a Reply