Modna Lizet

Połączenie bieli i granatu

Połączenie bieli i granatu
                                             Stylizacja z mojej szafy

         Połączenie bieli i granatu to kolejna propozycja na moim blogu. Generalnie lubię tworzyć kreacje modowe wykorzystując tylko to co mam w garderobie. Bawię się tworząc ładną i elegancką propozycję z ciuchów które dobrze znam. I zestawić je w konfiguracji w jakiej jeszcze ze sobą nie występowały. Wówczas jak na dłoni widać, że ta sama garderoba zestawiona z różnymi dodatkami nabiera innego charakteru. Na przykład spodnie kuloty prezentowałam w 2018 r we wpisie – „Koszula i spodnie w paski„. Trochę inne uczesanie, węższa koszula plus okulary dały sportowy i luźny charakter całej stylizacji. A dzisiaj ?

Koszula i spodnie w paski
                                       Harmonijnie i elegancko.

     Dzisiaj te same kulotki w wąskie wyszczuplające pasy ale już w wersji bardziej eleganckiej. Na co przede wszystkim miała wpływ piękna bufiasta koszula firmy Reserved. Duży naszyjnik i szeroki pasek dodały uroku i zaskakującego efektu. Ponadto użyte kolory czyli biel i granat to sprawdzony duet. Nie wymaga rekomendacji i zawsze sprawdzi się w każdych okolicznościach. Dlatego daje wręcz gwarancję modnego wyglądu. Podsumowując otrzymaliśmy stylizację harmonijną z odpowiednio zbalansowaną kolorystyką. Absolutnie do pracy jak i na wyjście w miasto. Zwłaszcza w eleganckich sandałkach na wysokim obcasie.                      Pozdrawiam Modna Lizet.

                                   
Szerokie spodnie w pasy
Modny kolorystyczny duet

Koszula – Reserved     Spodnie – H&M      Torebka – Mohito             

Połączenie bieli i granatu
Spodnie kuloty
Koszula i spodnie nie muszą być nudne
Połączenie bieli i granatu
Spodnie w pionowe pasy
Zbalansowana kolorystyka

Połączenie bieli i granatu poniżej kilka linków.

Bluzki z bufiastymi rękawami                             Bluzki i sukienki z bufkami

Połączenie bieli i granatu

One comment

  1. W tym roku kupiłam sobie również takie kuloty. Które są w modzie z tego co widziałam od wielu lat, ale jakoś nie mogłam się do nich nigdy przekonać. Jednak postanowiłam zmierzyć w pewnym sklepie i okazało się, ze całkiem dobrze na mnie leżą. Wydaje mi się, że spodnie te na pewno będą wygodne w gorące letnie dni, kiedy chcemy nałożyć coś przewiewnego, a niekoniecznie chcemy wystawiać swoje nogi na słońce.

    Ciekawa stylizacja – lubię tego typu kontrasty.

Leave a Reply