Modna Lizet

Koszula w tygrysie paski

Żółte spodnie i tygrysia koszula

Koszula w tygrysie paski to moja propozycja dzisiejszego wpisu. Dlatego, że ubrania ze zwierzęcym motywem to częste kolekcje na rynku modowym. Materiał wiskoza i elastyna w połączeniu z luźnym krojem, zapinana na guziki, daje duży komfort noszenia.
W zestawie z żółtymi spodniami wygląda to bardzo elegancko. Dodatki to wiszące złote klipsy oraz dwa sznury korali ale przede wszystkim czarne pantofle.
Zwierzęce wzory opanowały kolekcje projektantów i wszystkie sieciówki. Lamparcie cętki podobnie jak wężowe  czy inne kocie nadruki grają  główną role w butikach jak i na stronach internetowych. Dlatego też polecam inne moje wpisy w tej kategorii – ubrania w zwierzęce wzory oraz wężowy deseń. 
Innymi słowy sukienki, koszule, spodnie i spódniczki w zwierzęce printy są teraz wszędzie. Jeszcze dekadę temu kojarzone były głównie z kiczem, jednak teraz to HIT !!!
Pozdrawiam Modna Lizet.

Koszula w tygrysie paski

Bluzka – Zara     Spodnie – Zara    Pantofle – CCC     Klipsy – Parfois

Zwierzęce wzory w modzie
Spodnie żółte i koszula tygrysia
Elegancka tygrysia stylizacja
Tygrysie paski w modzie
Moda na zwierzęce wzory
Koszula i żółte spodnie

Koszula w tygrysie paski – poniżej propozycja kilku ciekawych linków. Ubrania i dodatki w zwierzęce wzory                                        Zwierzęce wzory w stylizacjach

Koszula w tygrysie wzory

4 komentarze

Leave a Reply