modna lizet

Kolorowa stylizacja Zary

Kolorowa stylizacja Zary
                    Kolorami po oczach

  Kolorowa stylizacja Zary to kolejna propozycja na moim blogu. Upalne lato sprzyja kolorowym kreacjom. modowym. Podążając barwami za zmieniającymi się porami roku, teraz jest najlepszy czas włożyć coś ekstra w intensywnych barwach. Kwiaty w sierpniu kwitną pełną siłą , ciesząc nas wzrok intensywnym nasyceniem. I taka stylizację dzisiaj przygotowałam. Propozycja na pewno kontrowersyjna. Bardzo krzykliwa i absolutnie wyróżniająca nas z tłumu. Przeznaczona dla kobiet odważnych , niebojących się zmasowanych spojrzeń. Zresztą spojrzenie to rzecz oczywista, jednak za nim idzie od razu ocena naszego ubioru. I tu może być różnie Bo czy wszystkie kolory na pewno pasują do siebie ? Prawdopodobnie oceny będą różne.

Kolorowa stylizacja Zary
                  Dobór kolorów kanonem mody

    I tu dochodzimy do spraw podstawowych. Dobór kolorów w modzie może być spokojny i klasyczny. Lub nasze wybory są lekko szalone i podążają w rejony mody ekstrawaganckiej. I taka jest moja dzisiejsza stylizacja. Na pierwszym planie wielobarwna spódnica maxi z dużymi kwiatowymi aplikacjami. Podkreślająca talię i pięknie rozkloszowana. Elegancka jednolita koszula plus zgrabne sandałki. Ale nie oto tu chodzi. Tak na prawdę widzimy soczystą zieleń, fuksję, kobalt i intensywny pomarańcz. Przynajmniej dwa z nich, chodzi oczywiście o kobalt i fuksie, to kolory rzadko spotykane i ciągle jeszcze lekko kontrowersyjne. Czy cienka czerwona linia elegancji i dobrego smaku została przekroczona ? To już oczywiście pozostawiam subiektywnej ocenie. Mnie osobiście podoba się bardzo. Na koniec jeszcze proponuje kilka linków do mich wcześniejszych stylizacji, które tematycznie są powiązane z dzisiejszym wpisem. Serdecznie pozdrawiam Modna Lizet.

Fuksja kolorem modnym                    Kobaltowa ponadczasowa stylizacja         Wszystkie kolory lata

 

Kolorowa stylizacja Zary

Koszula – Zara      Spódnica – Zara       Sandałki – CCC      Torebka – H&M     Pasek – Reserved      Klipsy – Reserved

Damska zielona koszula
Moda nasycona barwami
Kolorowa stylizacja Zary
Wielobarwna stylizacja

Kolorowa stylizacja Zary- poniżej kilka linków w tym temacie.                                Najmodniejsze spódnice 2020                Sukienki w kwiaty 2020

 

Kolorowy szok

Leave a Reply