Modna Lizet

Kobieca i zmysłowa sukienka

Sukienka w kwiaty

                  Kobieca i zmysłowa sukienka to temat dzisiejszego wpisu. Można powiedzieć- kolejna sukienka na tym blogu. Oraz kolejna w kwiatowe wzory. I co ja mam tu mądrego napisać. Zacznę może tak. Kobieto, jeśli nie wiesz co na siebie włożyć to załóż sukienkę w kwiaty. Obok kratki propozycja uniwersalna i na każdą okazję. W zasadzie nigdy nie wychodzi z mody. Co prawda w tym roku na półkach i witrynach producenci lansują wzory kwiatowe realistycznie oddające kształt i kolor. Idziesz i widzisz. Ta Pani w sukience w stokrotki, następna w bratki a jeszcze inna w białe różyczki. Jeszcze parę lat temu promowali futurystyczne kwiaty a co będzie w przyszłości Bóg raczy wiedzieć. Ale kwiatki to kwiatki. Na wiosnę i lato zawsze będziesz modna. 

Sukienka w kwiatowe wzory

   Sukienka w kwiatki zimą ?                 

No właśnie co w zimę ? Na przykład idziesz na koncert czy do teatru. W szatni zdejmujesz okrycie zimowe przyprószone padającym śniegiem A pod spodem wszystkim  ukazuje się sukienka w kwiatowe wzory. Tak sobie stoimy a cały nabity ludźmi foyer mówi tylko o nas ? Cóż na pewno będziemy się wyróżniali. A jeśli uszy nam nie płoną z gorąca to prawdopodobnie na pierwszy antrakt możemy spokojnie wyjść. 

Kolorowa sukienka w kwiaty

         Co do mojej dzisiejszej sukienki to chciałabym przede wszystkim zwrócić uwagę na jej długość. Podobno bardzo modna w tym sezonie. W sam raz do pracy – nie zakłóci biurowych wymagań jeśli takie jeszcze gdzieś panują. Dlatego zostaje nam jeszcze jedna, najważniejsza sprawa, czyli dopasowanie fasonu sukienki do figury. Prawdopodobnie każda kobieta zna swoje mocny strony a także wie jakich elementów za bardzo nie uwypuklać. No proszę i tak uporawszy się z tym wszystkim otrzymujemy twarzową i uniwersalna stylizację w której każda kobieta będzie wyglądać elegancko. I tyle.

A w temacie kobieca i zmysłowa sukienka pozwolę sobie ponadto zaproponować do obejrzenia kilka moich wcześniejszy wpisów.

Sukienka w kwieciste wzory                   Słoneczne odcienie lata                      Kolorowa sukienka

I to już wszystko na dzisiaj. Pozdrawiam Modna Lizet 🙂

Elegancka sukienka w kwiaty

Sukienka – Zara       Naszyjnik – New look       Torebka  – Jenny Fairy       Pantofle – CCC      Klipsy – Parfoic

Niebieska sukienka w kwiaty
Kobieca i zmysłowa sukienka w kwiaty
Kwiatowe wzory na sukience
Kobieca i zmysłowa sukienka
Zmysłowa sukienka w kwiaty
Modna sukienka w kwiaty
Kobieca i zmysłowa sukienka – poniżej kilka ciekawych linków w tym temacie.

Sukienki na lato               Gwiazdy noszą sukienki                     Dziewczęce sukienki

Kobieca i zmysłowa sukienka

8 komentarzy

  1. Bardzo mi miło ,że podoba ci się moja sukienka. Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam
   Modna Lizet

 1. Witam widzę że stylizacja Ewuniu jest dobrana do perfekcji ta sukienka jest tego dowodem jest Super i wspaniała jak Stilistka którą jo pokazał.Życzę więcej takich stylizacji powodzenia

  1. Witaj Stanisław
   Dziękuje za super komentarz dotyczący mojej stylizacji.
   Pozdrawiam serdecznie
   Modna Lizet

Leave a Reply