Modna Lizet elegancka koszulowa

Elegancka biała koszulowa

Elegancka biała koszulowa
Elegancka biała koszulowa  zawsze modna i jest idealną bazą wielu projektów. Koszula biała świetnie sprawdzi się, nie tylko w zestawach biznesowych, ale także w mniej formalnych. Jest ponadczasowa , zarówno w eleganckich stylizacjach jak i na luzie. Biała koszula to klasyk którą powinna mieć  w swojej szafie każda kobieta. Oversizeowa, z długim lub krótkim rękawem, sięgająca do łokcia z kołnierzykiem to synonim  szyku i ponadczasowej elegancji. Do takiej stylizacji możemy założyć spódnicę lub spodnie. Ja wybrałam eleganckie, szerokie spodnie w kwiaty z Zary. W takiej stylizacji możesz wybrać się na każdą okazję. Biała koszula z żorżety z kołnierzykiem i czarną aksamitką oraz rewelacyjne spodnie dodają  szyku. Tak ubrana będziesz wyglądać mega stylowo.
Pozdrawiam Modna Lizet. 🙂
Elegancka koszulowa Modna Lizet
Bluzka – Zara        Spodnie – Zara         Pantofle – Lasocki        Torebka – Stradivarius         Dodatki – H&M          Pasek – Reserved
Elegancka koszulowa i kolorowe spodnie
Eleganckie spodnie
Biała koszulowa
Elegancka koszulowa biała
Modna Lizet
Spodnie i koszula
Modna Lizet koszulowa
Elegancka biała koszulowa
Modna Lizet
Spodnie w kwiatki

Elegancka biała koszulowa – poniżej tradycyjnie kilka linków.  Tak gwiazdy noszą białe koszule.    Białą koszula w stylizacji gwiazd.       Victoria Beckham i jej ponadczasowa biała koszula.              Sposób na białą koszulę.

 

Elegancka biała koszulowa

5 komentarzy

Leave a Reply