Modna Lizet

Czerwona plisowana w kropeczki bluzka

Modna plisowana bluzka
Dlaczego to hit sezonu 2019

         Czerwona plisowana w kropeczki bluzka to przysłowiowy strzał w dziesiątkę firmy Zara. Prawdopodobnie jeden z najmodniejszych fasonów 2019 roku. Dlaczego ? Poniżej pomalutku i konsekwentnie wymienię wszystkie walory. 

Po pierwsze kolor. Niesamowita żywa czerwień. Wygląda wspaniale na słońcu jak i w cieniu. W miejscowości Serves pod Paryżem w siedzibie Międzynarodowego Biura Wag i Miar są wzorce 1 metra i 1 kg. Innymi słowy ta bluzka również powinna tam być jako wzorzec czerwieni-kropka.

Po drugie jakość materiału. Wszyscy wiemy, że z tym ostatnim różnie bywa. Nawet organizacje ekologiczne co jakiś czas alarmują, że produkuje się tandetę którą po kilku razach trzeba wyrzucić. Efekt ? Zmarnowany prąd, surowce, tony śmieci a ponadto koszty recyklingu. Ta bluzka naprawdę posłuży nam przez kilka ładnych lat.

Po trzecie – przyznaję złoty medal za połączenie kropeczek z plisami. Kropeczki – malutkie, okrąglutkie po prostu piękne. Plisy wiadomo – szyk i elegancja. W połączeniu całość wychodzi, jak to mówią młodzi, zarąbiście.

Po czwarte – styl i krój bluzeczki. Materiał dostatecznie prześwitujący aby podziałał na męską wyobraźnię. A jednocześnie zakrywający to co ma zakryć  aby najserdeczniejsze koleżanki nie wzięły nas na języki.

Granatowa spódniczka i czerwona plisowana bluzka
Dopieszczamy resztę stylizacji.

           Oczywiście głównym elementem jest bluzka. A reszta ? Osobiście wybrałam ołówkową granatową spódnicę. Ale spokojnie można założyć spodnie. Szczególnie te o wąskim dole i sportowym stylu będą idealne. Na chłodniejsze dni marynarka lub żakiet dobrany kolorem do spodni. I to tyle. Swego czasu zespół Bayer Full śpiewał majteczki w kropeczki ło ho ho ho. W letnim sezonie anno domini 2019 proponuje dzisiejszą stylizację i wówczas cichutko możemy zanucić bluzeczki w kropeczki ło ho ho ho.

Kończąc śpiewająco polecam  wcześniejsze wpisy o podobnej tematyce.              Zamszowa ramoneska i Styl retro

Czerwona bluzka i granatowy zakiet

Bluzka – Zara              Spódnica – Mer     Marynarka – Reserved           Szpilki – Zara         Torebka – H&M

Czerwona plisowana w kropeczki bluzka
Czerwona bluzka w kropki
Czerwona plisowana w kropeczki bluzka
Elegancka plisowana bluzka
Bluzka w kropeczki
Bluzka w kropeczki i granatowa spódnica
Torby i walizki - wybierz na Ceneo
Czerwona plisowana w kropeczki bluzka

Czerwona plisowana w kropeczki bluzka – poniżej kilka linków o podobnym klimacie.     Grochy i groszki              Moda na retro

Plisy na czerwonej bluzce

6 komentarzy

Leave a Reply