Modna Lizet

Bluzka w białe frędzle

Zestaw bluzka i spodnie
       Prosta nie zobowiązująca elegancja

   Bluzka w białe frędzle to temat dzisiejszego wpisu. W naszym zagonionym życiu kobieta ma mało czasu na zabawę z modą. Nie łudźmy się wymaga to czasu, przebieranek plus dużej garderoby, że nie wspomnę o aspekcie finansowym. Z drugiej strony piękny wygląd wpisany jest w DNA każdej kobiety. Wszystkie chcemy ładnie wyglądać i chociaż trochę zwrócić na siebie uwagę swoim wyglądem, modą a nawet seksapilem. Jako piękna płeć nie uciekniemy od tego. Czy nam się to podoba czy nie. Dlatego tak myślę , że większość kobiet powinna mieć przygotowanych kilka tak zwanych eleganckich stylizacji uniwersalnych. Wyglądamy w nich ładnie, czujemy się dobrze są ponadczasowe, i nie za drogie. Do pracy , po pracy, zakupy itd. Taka stylizację przygotowałam dzisiaj. Niby to tylko bluzka i spodnie. Ale oczywiście diabeł tkwi w szczegółach. O czym napiszę poniżej.

Spodnie w kratkę
         Szczegóły jednak robią różnicę

  Na pierwszy ogień idzie moja dzisiejsza bluzka – główny gwóźdź programu. Biała bluzka a biała bluzka z frędzlami ? Tej pierwszej nikt nie zauważy. Ale biała z frędzlami, wierzcie przykuje uwagę. To jest ten moment dający przewagę. I to jest ta wartość dodana, która z kreacji poprawnej tworzy stylizacje elegancką. Frędzle niewątpliwie wpływają na wyobraźnię. W czasie ruchu pięknie falują na moim ciele. A wyglądają niczym pióra w nowoczesnej kreacji modowej. Nie są zarezerwowane tylko dla wersji boho czy dla sukienek wieczorowych. Schodząc niżej pojawiają się szerokie spodnie w kratkę. Kolejny element z tak zwanej mody ponadczasowej a dodatkowo pasujący do każdej kobiecej sylwetki. I tak doszliśmy do dodatków. Czerwona torebka i czerwone szpilki podkreślają sznyt tej stylizacji. A piękny przezroczysty naszyjnik dorzuca element delikatności i wrażliwości. Pozdrawiam i życzę wielu eleganckich stylizacji na co dzień, które nie zrujnują naszego portfela a swoim wyglądem będą ponadczasowe.                    Modna Lizet.

Bluzka w białe frędzle

  Bluzka – Reserved      Spodnie – Reserved       Torebka – H&M         Szpilki – Zara        Klipsy – Parfois

Szerokie spodnie w kratkę
Elegancka biała bluzka
Modna bluzka w frędzle
Bluzka w białe frędzle

Bluzka w białe frędzle – poniżej polecam kilka linków.

Najpiękniejsze ubrania z frędzlami        Pojedynek na frędzle  

Bluzka w białe frędzle

3 komentarze

  1. Kilka lat temu nie lubiłam koszul, nie wyobrażałam sobie jak można je nosić z własnej woli. Od tamtego roku tak pokochałam koszule, że to mój must have, z kolei bluzki, bluzeczki, t-shirt y poszły praktycznie w odstawkę. Podobnie kiecki, jeszcze w tamtym roku- ołówkowe, obowiązkowo za kolano, no w tym roku nie mogę, źle się w nich czuję, wygrzebałam więc z dna szafy miniówki i to one królują w tym sezonie.
    W ciuchach nie jestem jakąś wielką minimalistką, więc gdy zmienia mi się gust przeglądam najpierw pudełko z rzeczami ” na kiedyś „

Leave a Reply