modna lizet

Bluzka i marynarka Zary

Bluzka i marynarka Zary
       Energetyczne kolory na zakończenie zimy.

  Bluzka i marynarka Zary to temat poniższego wpisu. A dzisiaj proponuję stylizację w barwach kanarkowych. Nie od dziś wiadomo, że kolory wpływają na samopoczucie kobiety. Musimy wyglądać elegancko i dobrze się czuć w naszych kreacjach modowych. Od czego zaczynamy wybierając daną garderobę. Od koloru. Potwierdzają to wszystkie badania marketingowe. Później krój, fason, aktualna moda. Jednak już bez tej całej teorii, każda kobieta wie, że kolor jest najważniejszy. Niektóre uspakajają a inne , jak żółty, pomarańczowy, różowy i czerwony, pobudzają. Dlatego na tak zwanym przedwiośniu proponuję właśnie jeden z nich. Skoro słońca jeszcze mało to niech jego namiastką będzie piękna żółta stylizacja. Być może zrobi się weselej i radośniej pomimo pochmurnej pogody za oknami.

Damska marynarka Zary
    Podobno żółty nie lubi konkurencji.

  Przede wszystkim muszę napisać, że żółty to nie jest łatwy trend. Liczba kolorów z którymi można go połączyć jest mocno ograniczona. Druga sprawa to, że nie wszystkie kobiety lubią rzucać się w oczy tak intensywnym kolorem. Wówczas proponuję żółty w formie dodatku jak buty, torebka czy biżuteria. Na pewno żywi to całą stylizacje i doda nam energii. Mocnym uzupełnieniem mojej dzisiejszej propozycji jest granatowa marynarka Zary. Dodaje elegancji. Otrzymujemy klasyczna a zarazem nowoczesną modę praktycznie na każdą porę roku. Zresztą niebagatelną rolę robi bardzo modny i nietuzinkowy motyw na marynarce.                                                                                       Na zakończenie jeszcze kilka linków do moich wcześniejszych stylizacji z kolorem żółtym.

Żółto-czarna kratka            Żółty kolor trend             Wielbłądzi  brąz

Pozdrawiam Modna Lizet.

Marynarka Zary

Bluzka – Zara    Spodnie – Zara   Marynarka – Zara   Pasek – H&M    Pantofle – Lasocki        

Elegancka marynarka
Bluzka i marynarka Zary
Bluzka i marynarka Zary
Spodnie i bluzka
Spodnie i marynarka Zary
Bluzka i marynarka Zary

Bluzka i marynarka Zary – poniżej kilka linków w tym temacie.

Gwiazdy w żółtych sukienkach                Letnia klasyka                      Żółte płaszcze

Żółte spodnie i bluzka

2 komentarze

  1. Zachwyciła mnie ta stylizacja! Ja bardzo źle się czuje w żółtym odcieniu innym niż musztardowy. Tobie pasuje idealnie! Wyglądasz jak gwiazda filmowa!

Leave a Reply