Modna Lizet w parku

Angielska stylizacja na przywitanie księżnej Kate i księcia Williama

Modna Lizet stoi przy białych kolumnach
Angielska stylizacja na przywitanie księżnej Kate i księcia Williama w Polsce. Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej odwiedzą Pałac Prezydencki na Krakowskim Przedmieściu, Muzeum Powstania Warszawskiego , spotkają się z młodymi polskimi przedsiębiorcami w centrum The Heart w warszawskim wieżowcu Warsaw Spira przy placu Europejskim  a następnie odbędą spacer w Łazienkach Królewskich.
Modna Lizet stoi przy białych kwiatach
Na powitanie księżnej Kate przygotowałam nową stylizację. Sukienka w angielską charakterystyczną kratę doda ci pewności siebie i wyróżni na tle innych. Krój sukienki dopasowany i kobiecy. Kratka to stary klasyczny brytyjski wzór. W ostatnich latach jest jej coraz więcej w naszych sklepach. Kratka ma w sobie coś „sztywnego”. Szybko kojarzy się z angielską arystokracją i jazdą konną. W tym sezonie kratka przeżywa swój renesans i powraca na wybiegi. Moja sukienka to wspaniałe połączenie wzorów w  kolorach granatu, różu i białego. Do sukienki dopasowałam biały elegancki kapelusz, naszyjnik w kolorowe kwiaty i granatowy pasek z srebrną torebką o ciekawej fakturze. Pantofle granatowe które zawsze pasują do większości stylizacji. Kreacja prezentuje się bardzo elegancko.
Modna Lizet stoi przy białej ławeczce
Modna Lizet stoi przy pięknych kolumnach
Sukienka – Ferra Moda      Kapelusz – MADE IN ITALY              Torebka – NEW LOOK       Naszyjnik-Krynica Morska             Pantofle – Dantex
Modna Lizet stoi przy białej ścianie

Inna stylizacja w kratkę – Zima w kratkę

Angielska stylizacja na przywitanie księżnej Kate i księcia Williama
Modna Lizet w sukience przy fontannie
Modna Lizet siedzi na ławeczce i je gofra
Sklep Amazon – zestaw biżuterii w stylu księżnej Kate

6 komentarzy

Leave a Reply