Modna Lizet

Stylizacja błękit nieba

Stylizacja błekit nieba
Stylizacja błekit nieba
Bluzka i spodnie
                                                            Błekit nieba

         Stylizacja błękit nieba to kolejna propozycja na moim blogu. Kolor biały  w zestawieniu z niebieskim stanowi klasyczne połączenie nawiazujące do stylu wakacyjnego – stylu marynarskiego. Kilka takich stylizacji jest  na moim blogu modowym .Ja  bardzo lubię te kolory latem niebieski i moją nową stylizację. Błękit  nieba , morza to jeden z najbardziej uspokajająych i pięknych widoków. Gdy zobaczyłam tą bluzkę , nie miałam żadnych wątpliwości jaki będzie tytuł mojego posta. Niebieski to kwintesencja wakacji, relaksu , spokoju i beztroski. Bluzka jest bawełniana dobrej jakości do tego lniane spodnie w kwiaty. Piękny widok wody szalejącej z fontanny w Warszawie  to chwila tylko dla siebie w upalny dzień.Pastelowe kolory takie jak w mojej dzisiejszej stylizacji styliści polecają  nosić jej wydaniu total look w miastach europejskich na całym świecie .Mam nadzieje ,że moja propozycja stylizacji będzie fajnym wyborem na codzień w te upalne dni lata 2022 r.

Szerokie spodnie

Jeszcze kilka linków do paru ciekawych letnich stylizacji – Czerwony total Look lub Wakacyjna sukienka.

Niebieski t-shirt

Bluzka – H&M       Spodnie – Mohito        Torebka – New Look           Sandałki -CCC

Błekitna kreacja
Spodnie i bluzka
Modny t-shirt

Stylizacja błękit nieba -poniżej kilka linków w tym temacie.

Lewandowska uwielbia niebieski               Baby blue

Stylizacja błekit nieba

One comment

  1. Świetna stylizacja. Widać, ze wygodna a jednoczesnie i elegancka. Często nakładam w gorące letnie dni, takie luźniejsze spodnie. Które jednoczesnie pasują do wielu bluzek 🙂

    Wybieram jednak zwykle wygodniejisze buty. Niezbyt dobrze czuję się w butach na wysokich obcasach, szczególnie, że lubię długie spacery:
    https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-C-_Crocs-384.html

    Lubię szczególnie klapki firmy Crocs. Czuję się w nich czesto jak bez butów 😉

Leave a Reply