Modna Lizet

Marynarka i spodnie w kratkę

Marynarka i spodnie w kratkę
                                Damski garnitur -stylizacyjne wyzwanie

   Marynarka i spodnie w kratkę to temat dzisiejszego wpisu. Damskie zestawy lub garnitury to propozycje eleganckie jak i smart casual. Dlatego wykorzystać je można na różne okazje. Na przykład już w latach 20-tych garnitury w kratkę były noszone częściej niż gładkie i jednolite modele. Ale jeżeli chcemy poeksperymentować z deseniami to warto spróbować. Jednak trzeba to robić umiejętnie. Połączenie kratki z innymi wzorami i fakturami zawsze daje oszałamiający efekt. Dlatego warto postawić na kratkową modę. Osobiście bardzo lubię kratkę. W związku z tym  poniżej załączam parę linków tematycznie połączonych z dzisiejszym wpisem.

Uwielbiam kratkę w modzie                           Garnitur w kratkę

Marynarka i spodnie w kratkę
                                     A różowa kratka ?

            A dzisiaj proponuję zestaw Zary w biało- różową kratkę. Ponadto niebieska koszula z H&M w różowe paseczki. Całość kolorystycznie bardzo przyjemna dla oka. W zależności od butów i dodatków możemy tę stylizację stosować w bardziej formalnych okazjach lub na co dzień. Wysokie szpilki i duże korale jakie widzicie sytuują tę modę na bardziej eleganckie wyjścia. Podsumowując charakter stylizacji zależy od rodzaju wzoru na który się zdecydujesz oraz od dodatków które dobierzesz.                                                                                      Pozdrawiam i życzę wielu udanych projektów modowych z kratką w roli głównej.                                                 Modna Lizet.

Marynarka w różową kratkę

Marynarka – Zara     Spodnie – Zara    koszula – H&M    Szpilki – Zara   Torebka- Reserved    Pasek – Reserved

Spodnie w różową kratkę
Garnitur w kratkę
Marynarka i spodnie w kratkę
Modna kratka
Marynarka i spodnie w kratkę
Klasyczny damski garnitur
Deseń w kratkę

Marynarka i spodnie w kratkę – poniżej kilka linków w tym temacie.

Spodnie w kratkę                       Gwiazdy kochają marynarki w kratkę                    Kratka dla celebrytki

Biało różowa kratka

2 komentarze

 1. Bardzo dziękuje za tak miły komentarz. Ja również uważam, że jesienią można chodzić ubranym jasno i wesoło. Większość kobiet i młodych ludzi na naszych ulicach lubi czarny kolor i ubiera się od stóp do głowy. Ale może to się wkrótce zmieni i świat będzie kolorowy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Modna Lizet

 2. Piękne zestawienie. I jak zwykle we wpisach wszystko do siebie dobrze pasuje. Spodnie do koszuli. Uwielbiam takie jasne wesole zestawienia. I nie rezygnuję z nich jesienią. Kiedy to wiekszość osób ubiera się w ciemne mroczne kolory. Ja za to staram się ubierać w jaśniejsze barwy 🙂

  W swojej szafie wprowadziłam ostatnio tak zwany paryski szyk:
  https://hellofashion.pl/paryski-szyk

  Uważam, ze obecnie wszystko do siebie w niej pasuje 🙂

Leave a Reply