Modna Lizet

Kobaltowa ponadczasowa stylizacja

Kobaltowe spodnie

Kobaltowa ponadczasowa stylizacja

                         Witam wszystkich w kobaltowym kolorze. Ostatnio proponowałam delikatną i romantyczną modę na letnią porę. Dzisiaj zmieniamy klimat na coś mocniejszego. Kobalt to kolor bardzo wyrazisty oraz silnie dominujący. Raczej dla kobiet pewnych siebie i mocno stąpających po ziemi. Rzucający się w oczy od razu i wyróżniający nas z tłumu. Załóżmy, że podczas zakupów w galerii twój  facet gdzieś znika. Jeśli później powie, kochanie tyle ludzi nie mogłem cię znaleźć, to znaczy, że kłamie. Nie można nie zauważyć kobaltowej stylizacji. No chyba, że poszedł kupić prezent.                                        Kobietom które niezbyt dobrze czują się w kobaltowym odcieniu proponuję co najmniej jakiś dodatek w tym kolorze na przykład apaszka, torebka. Naprawdę warto.

Modny kobaltowy kolor
Kobalt a inne kolory

Jest uniwersalny i świetnie łączy się z większością barw. Srebro i złoto to tak zwane ekskluzywne kolory i zawsze wzmocnią wyjątkowość stylizacji. Polecam również kolor biały, który dodaje ciepła i tonuje temperament kobaltu.

Kobaltowa stylizacja
Spodnie, koszula i krawat

Mamy XXI wiek, sztuczna inteligencja, rozbuchana demokracja i żaden skandal obyczajowy nas nie zdziwi. A kto ostatnio widział kobietę w krawacie na ulicy, kawiarni czy sklepie. Owszem widać  w filmie, pokazach mody i na blogu Modnej Lizet. Cóż, ta część męskiej garderoby była chyba częściej noszona przez kobiety kilkadziesiąt lat temu niż obecnie. Troszkę w kontrze do krawatu dorzuciłam wielgachny sznur korali jako synonim kobiecości. Zwracam również uwagę na piękną i niespotykaną koszulę w greckie wzory. Cała stylizacja uniwersalna, elegancka, luzacka i na każdą figurę. Nazwałam ją ponadczasowa ponieważ, moim skromnym zdaniem, nie wyjdzie z mody. Dzisiaj czy za kilkadziesiąt lat będzie wyglądać świeżo i oryginalnie.

Na koniec zapraszam jeszcze do obejrzenia wcześniejszego wpisu kobaltowy kolor.

I to już wszystko pozdrawiam Modna Lizet.

 

Kobaltowa ponadczasowa stylizacja

Koszula – Zara                Spodnie – Zara                  Torebka – Jenny Fairy                      Dodatki – Parfois           Szpilki – Deichmann          Krawat – Reserved                 

Koszula i spodnie kobaltowy kolor
Kobaltowy kolor
Niebieskie spodnie stylizacja ponadczasowa
Spodnie i koszula kobaltowa stylizacja
Kobaltowa ponadczasowa stylizacja
Kobaltowa ponadczasowa stylizacja – poniżej kilka ciekawych linków zapraszam.

Ania i Robert Lewandowscy                 Kobaltowe celebrytki

pokochaj kobaltowy kolor

6 komentarzy

    1. WOW STANISŁAW
      Bardzo dziękuje za taki komentarz i komplementy.Pozdrawiam serdecznie
      Modna Lizet

Leave a Reply