Modna Lizet

Garnitur w paski

Moda w pionowe paski
                                                 Garnitur w paski na 2022r.

         Garnitur w paski to kolejny temat. Do tej pory opublikowałam trzy „garniturowe” wpisy.  W 2017 roku – Damski garnitur, a w 2019 – Garnitur w kratkę. Mamy dziś rok 2022 i kreatorzy mody twierdzą , że garnitury znowu będą modne. Używają nawet sformuowania top trend. Cóż pożyjemy zobaczymy. Na pewno nie jest to kreacja dla szerokich mas. Przede  wszystkim duże miasta i związane z tym kreacje biurowe. Do odważnych świat należy ? Niewątpliwie tak myślał Yes Laurent w 1966 r. prezentując na pokazie mody  pierwszy damski garnitur.  Siła, ambicja i odwaga to atrybuty takiej mody. Bez watpienia w sam raz na korporacyjne  salony. Ale czy t ylko ? Absolutnie nie.  Tak jak, cały czas, zmienia się rola kobiety we współczesnym świecie, tak w modzie wszystko jest dozwolone. W rezultacie ograniczeniem jest tylko nasza fantazja. Dlatego miejmy nadzieję, że damskie garnitury w tym roku będą częściej widoczne na naszych ulicach a nie tylko na najwyższych piętrach szklanych biurowców.

Garnitur w paski
                             Kolej ma modę w paski.

            A dziś  proponuję stylizacje na wiosnę i lato 2022. Przede wszystkim skierowaną dla nowoczesnych kobiet do pracy i na wyjatkowe okazje. Dlatego jest doskonałą alternatywą dla sukienki. Ciekawe paski i wyrażisty kolor na pewno przykuje uwagę. Kolor koszuli i rodzaj krawatu pozostawiam  indywidualnemu wyborowi. Dozwolony nawet elegancki t-shirt  z duzym dekoldem. Podsumowując na pewno będzie to oryginalna i ciekawa stylizacja. Niewątpliwie dla kobiet odważnych i lubiących wyróżnić się z tłumu.              Na zakończenie pozdrawiam wszytkich w Nowym Roku i życze wszystkiego najlepszego.

Modna Lizet

p.s.                                                                                                                                                                                                               Zdjęcia robione na szbko telefonem stąd tak słaba jakość.

 

Garnitur w paski

Garnitur – Zara     Koszula – Zara      Krawat- Próchnik       Pantofle – Lasocki

Garnitur w paski
Garnitur dla kobiety
Damski garnitur
Dziewczyna i krawat

Garnitur w paski – poniżej kilka linków.

Najmodniejsze garnitury                              Letnie garnitury dla kobiet

Biało-czarny garnitur w paski

Leave a Reply