Modna sukienka w paski

Elegancka sukienka w paski to hit 2017

Elegancka sukienka w paski
Elegancka sukienka w paski to hit 2017 roku. Paski delikatne, cienkie, marynarskie lub kolorowe jak tęcza w każdej konfiguracji pokryły sukienki na sezon wiosna – lato 2017 roku. To właśnie one są najmodniejsze w tym roku. Na wielu pokazach stały się bardzo modne u takich marek jak Chanel, Chloe, Balmain, Acne czy Barbara Bui. Projektanci lansują je w wersji dwubarwnej czarno-białej lub ciemne tony. Ja wybrałam sukienkę w paski biało-szarą firmy Reserved, od pasa rozkloszowaną z modnymi szerokimi rękawkami. Bardzo elegancka na wyjścia i do pracy. Paski są nieśmiertelne, ponadczasowe i świetnie wpisują się w różne stylizacje które można nosić przez cały rok. Trudno sobie wyobrazić bez nich szafę stylowych francuzek. Warto naśladować ich nienaganny styl i łączenie ubrań z gorącymi trendami sezonu. Dodatkowo paski świetnie kształtują proporcję  sylwetki oraz optycznie wyszczuplają nasze ciało.

Różowe baloniki

Sukienka w paski

Sukienka w paski biało niebieskie
Sukienka – Reserved             Buty – Deichmann

 

Krótka szeroka sukienka

Modna sukienka w paski

Piękna krótka sukienka

28 komentarzy

  1. OMAR Bardzo piękny styl, włosy, ale także elegancki. Miasto i praca, co nazywa się „francuską elegancką”, jest jedną z ulubionych inspiracji mody? j aimes cette joilie robe

  2. Piękna sukienka, piękne zdjęcia! Naprawdę pięknie wyglądasz! 🙂 Gratuluję stylizacji i gratulacje dla Fotografa! 🙂

  3. OMAR Musieliśmy tak często mówić, ale rzadko widziałem twarz równie dobrze jak twoją. Wszystko jest idealne, absolutna symetria pięknie.

Leave a Reply